خانه » خیریه درمانی حضرت ابوالفضل اصفهان » درباره ما » سوالات متداول

سوالات متداول

انجمن خیریه بهداشتی و درمانی حضرت ابوالفضل (ع) خیریه ای است مردم نهاد که با هدف حمایت از بیماران کلیوی و قلبی و حتا خانواده آنها در سال 1369 با شماره ثبت496 در قالب یک سازمان غیر انتفاعی_غیر دولتی با نیت خیرخواهانه جمعی از خیرین اصفهانی تاسیس گردیده است. این خیریه تنها با تکیه بر جذب مشارکت های مردمی و انواع کمک های بشر دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می شود. در طـی بیش از ۳ دهه فعـالیت، خیریه حضرت ابوالفضل (ع) بـا بهره‌گیری از کمک‌های انسان دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه‌های امور خیریه و درمان دست یافته است. خیریه تا پایان سال 1401 بیش از 23000 بیمار کلیوی، دیالیزی، پیوند، بیمار قلب بزرگسال، قلب اطفال و کودکان کاشت حلزون گوش را تحت حمایت همه جانبه خود قرار داده است. همچنین احداث مرکز پزشکی و تخصصی حضرت ابوالفضل (ع) با زیربنای 10000 متر مربع و امکانات پیشرفته کلینیکی و پاراکلینیکی در سال97 نشان دهنده فعالیت موثر این موسسه خیریه در سطوح پیشرفته انسان دوستی است.این انجمن با دلدادگی جمعی از مشاوران دانشگاه پیام نور اصفهان، در سال 1394 نیز اقدام به راه اندازی دفتر مشاوره در ساختمان انجمن نمود و در نهایت مرکز مشاوره حضرت ابوالفضل (ع) در سال 1398 پس از تصویب هیئت امنا و اخذ مجوز از سازمان نظام روانشناسی، فعالیت خود را در ساختمانی مستقل، واقع در خیابان میرداماد ادامه داد.

لوگو خیریه برگرفته از نوع فعایت این موسسه یعنی کلیه، قلب و گوش می باشد و دایره نیز نماد کره زمین و حیات بشر است که ضروری است انسان برای انسان بکوشد تا حیات ادامه پیدا کند.

خیریه حضرت ابوالفضل (ع) یک سازمان غیر انتفاعی و غیر دولتی است و تنها با تکیه بر جذب مشارکت های مردمی و انواع کمک های بشر دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می شود.

خیریه تا پایان سال 1401 بیش از 23000 بیمار کلیوی، دیالیزی، پیوند، بیمار قلب بزرگسال، قلب اطفال و کودکان کاشت حلزون گوش را تحت حمایت همه جانبه خود قرار داده است.

داوطلبان یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های خیریه حضرت ابوالفضل (ع) می باشند که با در اختیار قرار دادن وقت، دانش، تخصص و تجربه خود، خیریه را در حمایت از بیماران تحت حمایت خود، همراهی می‌کنند.داوطلبان که عضوی اصلی در خانواده بزرگ خیریه حضرت ابوالفضل (ع) می باشند، با انواع فعالیت های خود اعم از همراهی در بازدید از منازل بیماران، عیادت از بیماران در بخش های دیالیز، همراهی در برگزاری همایش ها، بازارچه ها و توزیع بسته های ارزاق، حمل و نقل، طراحی و عکاسی باعث ادای مسئولیت اجتماعیِ فرد، در قبال جامعه می‌شوند.

خیریه حضرت ابوالفضل (ع) روش‌های مختلفی را به منظور سهولت اهدای کمک‌های نیکوکاران به بیماران تعریف کرده است، روش‌هایی همچون: اهدا نقدی، اهدای غیر نقدی و کمک به عنوان داوطلب. برای آشنایی بیشتر با روش‌های کمک به خیریه می‌توانید با شماره 33101160-031 تماس بگیرید.

با توجه به این که درمانِ بیماران هدف ما، بسیار زمان بر و طولانی است، او را در ابعاد مختلفی از زندگی دچار چالش می کند. خیریه نیز تلاش کرده است در طی سالها فعالیت خود، ابعاد مختلف زندگی بیماران تحت پوشش خود را بررسی و حتا در زمینه جهزیه، تحصیل، تغذیه و کمک هزینه های مسکن، یاری رسان باشد.

واحد جذب مشارکت های مردمی خیریه به صورت تمام وقت با شماره 33101160-031 در ساعت های اداری و با شماره 09902465372در ساعتهای غیر اداری پاسخگوی شما نیکوکاران عزیز می باشد.

بله، شما می توانید از طریق تماس با شماره 33101140-031 هماهنگی های لازم جهت بازدید را انجام دهید.